Kandidátní listina STAN Praha 5
1. MgA. David Dušek
radní MČ Praha 5, knižní vydavatel a filmový producent
2. Ing. arch. Zuzana Hamanová
architektka, zastupitelka, předsedkyně výboru územního rozvoje městské části Praha 5
3. JUDr. Tomáš Homola
místostarosta MČ Praha 5, advokát, člen správní rady Buďánka z. ú.
4. Ing. Kateřina Volínová, MBA
ekonomická a finanční konzultantka, podnikatelka, členka školské rady Montessori ZŠ Duhovka
5. Mgr. František Gemperle, Ph.D.
manažer vývoje softwarových systémů
6. Michala Stupková
právnička
7. Mgr. Jan Dobeš
psycholog, psychoterapeut, školní psycholog
8. Jan Nešpor
právník, legislativní poradce
9. MUDr. Zdeněk Štěpánek
lékař
10. Bc. Jitka Černá
produkční v Národním muzeu, PR asistentka poslankyně
11. Ing. Petr Malík
dopravní inženýr, vedoucí jednotky DPP
12. Radka Lang, MA, MHA
ředitelka mezinárodních vztahů nadnárodní společnosti
13. Mgr. Simona Svobodová
podnikatelka
14. Mgr. Yvetta Lizatovič
divadelní producentka
15. Petr Šimr
podnikatel v překladatelství
16. Bc. David Stecher
ředitel Pražského literárního domu autorů německého jazyka, nadačního fondu
17. Anita Dušková, BA
studentka M.S.Ed., zaměření na lidská práva a ekologii
18. Vojtěch Mára
extraligový hráč RC Tatra Smíchov, reprezentant ČR v ragby, geodet
19. Monika Návesníková
OSVČ, podporovatelka útulků pro zvířata
20. Mgr. Raphael Mandabouwe Belei, MBA
firemní finanční a logistický expert
21. František Chabr
OSVČ, koordinátor TV přenosů sportovních utkání
22. Mgr. David Dvořák
středoškolský učitel
23. Zdeněk Pokorný, MBA
manažer
24. Martina Nohava
obchodní manažerka, t.č. na mateřské dovolené
25. MgA. Jiří Lichtenstein
emeritní lektor
26. JUDr. Jan Musil
právník
27. Michat Marcin Terech
manažer, podnikatel
28. Jan Holub
důchodce, vášnivý čtenář
29. Philip Roland Staehelin, MBA
podnikatel, člen správní rady Transparency International, podporovatel start-upů, filantrop
30. Vít Dolejš
kavárník, fotograf, horolezec
31. Filip Louma
filmový producent
32. Jarmila Kubáňková, PhD.
psycholožka
33. Michal Palouš
OSVČ, dopravní a produkční koordinátor
34. Ing. Miroslav Tomka
ekonomická poradce
35. Lucie Chybová
produkční, manažerka kulturních i sportovních akcí
36. Milan Javůrek
záchranář, řidič sanitky, hráč RC Tatra Smíchov
37. Markéta Porubová
OSVČ
38. Michal Pěkný
podnikatel ve stavebnictví
39. Libor Sloup
OSVČ
40. Jakub Procházka
šéfkuchař, extraligový hráč RC Tatra Smíchov
41. Zdeněk Kubík
podnikatel